Webbplatsen använder cookies. Genom att fortsätta så godkänner du användandet av cookies så som angett i vår Integritetspolicy.
Påsklåda smått&gott med konfektyr
Ett måste att ge bort i påsk! En perfekt påskpresent att ge bort. En vacker, vit trälåda som vi fyllt till bredden med enbart inslaget godis av allra högsta kvalité! Den vackra trälådan är fint inslagen i cellofan och sedan dekorerad med vacker rosett i påskig färg.
800 gram inslaget godis
Fint inslagen i cellofan
Sakligheter förpackar själva denna produkt och kan således säkerställa en hög kvalité på konfektyren.
Vänligen observera att innehållet i produkten kan variera. Bilden och dess innehåll är ett exempel på vad innehållet kan bestå av!
Innehållsförteckning:
Se bifogad PDF-fil
Läs mer
Din beställning levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar (kontrollera leveranstid för önskad vara). Beställningsvaror eller varor som tillverkas vid beställning kan ha längre leveranstid. Kostnaden för leverans bestäms av säljaren.
Leverans sker normalt till närmsta utlämningsställe eller som hemkörning vid tyngre varor. Vid hemkörning kontaktas du inför leveransen för att bestämma tid.
Du har öppet köp i 14 dagar om du vill byta eller lämna tillbaka varan och få pengarna tillbaka.
Levereras av: Sakligheter.se